Pozycjonowanie i kampanie reklamowe.

Zdobądź nowych klientów

Często zadawane pytania

Każda firma chcąc zwiększyć zyski stara się dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. W dobie cyfryzacji oraz wzrostu świadomości społeczeństwa na temat mocy Internetu warto promować się w sieci.

Wyniki wyszukiwania Google, reklamy w mediach społecznościowych – dziś to codzienność. Każdy z nas ma z tym styczność być może nie zdając sobie sprawy z tego jakie to potężne narzędzie. Dobrze zoptymalizowana reklama jest w stanie przyciągnąć tłumy do Twojej firmy.

Proces pozycjonowania jest bardzo długi i żmudny dlatego rozliczam się z efektów.

Jeśli strona będzie w wynikach wyszukiwania poza 2 stroną w danej frazie kampania jest darmowa.
W innych przypadkach cennik wygląda następująco:
1 – strona wyników wyszukiwania od 100 zł/msc za frazę
2 – strona wyników wyszukiwania od 30 zł/msc za frazę

Ceny mogą się różnić w zależności od konkurencji.

Przed stworzeniem kampanii reklamowej ważna jest jej optymalizacja. Przeprowadza się ją po to aby dotrzeć do grona klientów zainteresowanych Waszymi usługami.

Optymalizacja kampanii przed jej startem to jednorazowa kwota 400 zł.

Przy tworzeniu kampanii reklamowych zawsze pobieram 20% budżetu na jej prowadzenie. Reszta środków stanowi wkład finansowy na pozyskanie klientów.

Mój Cel

skuteczność & zysk.

Przy tworzeniu kampanii reklamowych najważniejsze jest pozyskanie klienta. Dokładam wszelkich starań aby przy jak najniższym koszcie kampanii dotrzeć do jak największego grona odbiorców.

chcesz zaistnieć w internecie?

Skontaktuj się ze mną a dobiorę dla Ciebie odpowiednią strategię na dotarcie do jak największego grona potencjalnych klientów.